Płytka Szklana NEW RINSVE Czerwona Kafelki 3D Tafle 600x300x8

  • Kod produktu: 5901238114611
  • Materiał: Szkło
  • Wymiary [mm]: tafli (płytki) / kostek: 600x300x8
  • Ilość w opakowaniu [szt]: 1
  • Waga opakowania [kg]: 4.7
  • Dostępność: Jest dostępna "od ręki" Jest dostępna "od ręki"
  • Cena: 60,00 zł / tafla156,00 zł

Możesz zamówić telefonicznie:
+48 41 312 30 12

Bezpieczna i szybka dostawa
Darmowa od 550zł

Cena za 1 sztukę - taflę
Nie musisz zamawiać całych opakowań!

30 dni na zwrot towaru
Możesz zwrócić nawet bez podawania przyczyny!

Kup dedykowany klej dla tej mozaiki:
Kliknij i zobacz w nowej karcie

Dlaczego OUTLET? Wyprzedaż kolekcji.
Jaka jest jakość płytek 3D? Pierwsza jakość, produkty są fabrycznie nowe, zapakowane w oryginalne pudełka, każda jedna płytka osobno, oto przykład:

Płytki wykonane są z grubego na 8mm, twardego szkła, a jedna tafla waży prawie 4kg! Należy mieć na uwadze, że ich cięcie nie jest prostą czynnością i należy to zlecić profesjonalistom - najlepiej w zakładzie cięcia wodą – tzw. "waterjet”.


Czerwone Płytki Szklane 3D

Nowoczesne trójwymiarowe płytki szklane z kolekcji FORMOSA DESIGN 3D stworzą w Twoich wnętrzach modną i luksusową przestrzeń. Podkreślą Twoją artystyczną duszę i skłonność do otaczania się niebanalnymi produktami i sztuką.
Płytki szklane NEW RINSVE to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesne i ekstrawaganckie wnętrza. Trójwymiarowa powierzchnia płytki oraz odpowiednie oświetlenie zwiększa optycznie pomieszczenie, wydobywa głębię oraz nadaje mu dynamicznej formy. 

Charakterystyka płytek szklanych 3D

Charakterystyka płytek szklanych 3D

Trójwymiarowe Płytki Szklane

Trójwymiarowa struktura powierzchni dekoracyjnej najlepiej zaprezentuje swoje piękno na dużych powierzchniach w salonach i holach, lecz równie ciekawie będą prezentowały się w kuchni czy łazience.
Mimo wielu fal i krzywizn na ich powierzchni, płytki 3D pasują do siebie wzorem i nie ma problemu z ich dopasowaniem i ułożeniem. Wykonane są one w całości ze szkła barwionego od spodu. Grubość tafli szklanej w całym przekroju wynosi 8mm, lecz ze względu na jej wypukłości i wgłębienia – grubość mierzona od podłoża wynosi 8-13mm.

Szklane Kafelki Wielkoformatowe

Do niedawna standardem wymiarowym w kafelkach szklanych były dekory szklane oraz szklane mozaiki. Wychodząc jednak naprzeciw modzie i potrzebom rynku na duże rozmiary wśród szklanych okładzin ściennych wprowadziliśmy do oferty płytki szklane wykraczające daleko poza dotychczasowe wielkości. Wielkowymiarowe płytki szklane z kolekcji NEW RINSVE o wymiarach 600x300 mm dają nowe możliwości w aranżacji luksusowych i designerskich wnętrz.

Rektyfikowana Płytka Szklana

Ze względu na zaostrzone normy produkcyjne obowiązujące w trakcie wytwarzania poszczególnych tafli, każdy Kupujący może być pewny tych samych wymiarów. Każda tafla jest prostokątem i ma rozmiar 60x30 cm. Jej brzegi są regularne i proste a krawędzie ostre (brak zaokrąglenia). Jest to wynikiem rektyfikacji, czyli poddawania każdej tafli szklanej procesowi, w którym brzegi kafelków szklanych obrabiane są mechanicznie, by zapewnić prostolinijność i poprawność kątową każdej szklanej płytki 3D.
Rektyfikowane płytki szklane ze względu na ich proste kąty i równe krawędzie można by było układać bez fugi – ale jest to nagminnie popełniany błąd montażowy. Płytki ułożone na styk tworzą jednolitą i zwartą okładzinę, która jest bardzo wrażliwa na wszelkiego rodzaju ruchy podłoża i naprężenia. Szklane płytki ścienne cały czas zmieniają swoje wymiary pod wpływem zmian temperatury czy wilgotności. To właśnie elastyczna fuga odpowiada za kompensowanie wszelkich zmian wymiarowych. Nie zastosowanie fugi powoduje najczęściej odpryski na brzegach płytek szklanych, a w skrajnych przypadkach dochodzi do pękania płytek. Ze względu na powyższe, zalecamy stosowanie fugi o szerokości co najmniej 1 mm.

A-TGL08-XX-013