Listwa Cokołowa Aluminiowa ASPRO H:100mm Srebrna Dł:2,5m

  • Materiał: Aluminium
  • Wymiary [mm]: tafli (płytki) / kostek: dł:2500
  • Dostępność: Jest dostępna "od ręki" Jest dostępna "od ręki"
  • Cena: 89,40 zł / szt.101,97 zł
Listwa przypodłogowa aluminiowa Aspro 100  anodowana, kolor srebro anodowane. Dzięki swoim wymiarom i materiałowi z jakiego została wyprodukowana (aluminium w całym przekroju) – jest idealną listwą do glazury, terakoty. Innowacyjne wzornictwo i profilowanie sprawiają, że listwa nie musi być montowana tylko w celu ukrycia dylatacji, ale też po to by jej smukłość i delikatność - stanowić prawdziwą ozdobę łazienki, kuchni, przedpokoju czy innego miejsca w Twoim domu. Długość 250cm,

Listwa przypodłogowa aluminiowa Aspro 100


 anodowana, kolor srebro anodowane.


Dzięki swoim wymiarom i materiałowi z jakiego została wyprodukowana (aluminium w całym przekroju) – jest idealną listwą do glazury, terakoty. Innowacyjne wzornictwo i profilowanie sprawiają, że listwa nie musi być montowana tylko w celu ukrycia dylatacji, ale też po to by jej smukłość i delikatność - stanowić prawdziwą ozdobę łazienki, kuchni, przedpokoju czy innego miejsca w Twoim domu.


Długość 250cm, wysokość 100mm, dylatacja 12mm
Każda listwa pakowana jest w folię termokurczliwą co zapobiega uszkodzeniu powierzchni w czasie transportu.

Listwa nie posiada akcesoriów. Można ją docinać pod dowolnym kątem.
Anodowanie zastosowano w celu poprawy właściwości mechanicznych listwy (większa odporność na zarysowanie). Listwę należy czyścić miękką, lekko zwilżoną wodą szmatką. Nie zalecamy stosowania żrących środków czyszczących, gdyż mogą one uszkodzić lub (i) odbarwić powierzchnię dekoracyjną listwy.